www.mosina.pl
PL
EN
DE
BIP
 
Znajdujesz się w: Strona główna / Relacje
Relacje
 
2017-04-12
Mosina stolicą tańca

107 formacji tanecznych i ponad 1100 uczestników zjechało się 8 kwietnia do Mosiny by wziąć udział w XIV Turnieju Formacji Tanecznych Mosina 2017. Grupy z całej Polski przyjechały by pod bacznym okiem jury, w skład którego wchodzili: Abby Aouragh, Kamila Smalec, Małgorzata Makowska oraz Paulina Trzewikowska-Knieć, rywalizować o pierwsze miejsce oraz nagrodę Grand Prix w swojej kategorii wiekowej.

Formacje rywalizowały w trzech kategoriach wiekowych: tancerze rocznika 2006 i młodsi, tancerze urodzeni w latach 2002-2005, tancerze urodzeni w latach 2001 i starsi oraz trzech kategoriach tanecznych: formach kultury  ulicznej, formach  klasycznych oraz innych formach tanecznych. Międzynarodowe jury oceniało  technikę, choreografię oraz wrażenia artystyczne. Gościnnie na parkiecie wystąpił Piotr Szwarc gwiazda programów telewizyjnych takich jak Mam Talent i You can dance. Swoje artystyczne umiejętności na scenie zaprezentował także prowadzący imprezę Vito WS.  Wspaniała atmosfera turnieju udzieliła się zawodnikom, jury, organizatorom oraz kibicom, którzy wspólnie bawili się na parkiecie mosińskiego osiru. To było wielkie święto tańca, emocji i pokazu nieprzeciętnych umiejętności tanecznych….

Klasyfikacja końcowa

Tancerze ur. w roku 2006 i młodsi

Taneczne formy kultury ulicznej

  1. Aferka Oczko z Poznania
  2. Lemoniada z Poznania
  3. Jeszcze Raz Kids z Jastrzębia-Zdrój

Wyróżnienie: BUBBLE Beat z Kościana

Formy klasyczne

  1. Just Feelings z Poznania
  2. Impact Impresja ze Szczecina
  3. Ckie Pati Dance Junior z Kwilcza

Wyróżnienie: Harmonic Mini ze Środy Wlkp.

Inne formy taneczne

  1. Energy Kids, Akademia Tańca Bezuma z Poznania
  2. Ckie Pati Dance Junior z Kwilcza
  3. Crazy I – „W Cyrku” z Trzciela

Wyróżnienie: Mini Step z Poznania

Grand Prix: Just Feelings

Nagrody Grand Prix zostały ufundowane przez: Allior Bank, Tir Serwis oraz Idmar Group

Nagrody indywidualne:

Jessica Kobeszko (Jeszcze Raz Kids) z Jastrzębia –Zdrój

Julia Rutkowska (Energy Kids, Akademia Tańca Bezuma) z Poznania

Tancerze urodzeni w latach 2002-2005

Taneczne formy kultury ulicznej

  1. Aferka Hiciorki z Poznania
  2. Blackout Junior z Jastrzębia-Zdrój
  3. Lil Beat z Kościana

Wyróżnienie: Okey Juniors z Opalenicy

Inne formy taneczne

  1. Impact Euforia ze Szczecina
  2. Afera Poznań
  3. Szkoła Podstawowa nr 1 w Mosinie

Wyróżnienie: Energy Junior, Akademia Tańca Bezuma z Poznania

Formy klasyczne

  1. Harmonic ze Środy Wlkp.
  2. Noname – Activus Taniec i Fitness ze Skórzewa
  3. Energy Junior, Akademia Tańca Bezuma z Poznania

Wyróżnienie: Diament z Poznania

Grand Prix: Impact Euforia ze Szczecina

Nagrody Grand Prix zostały ufundowane przez: Allior Bank, Tir Serwis oraz Idmar Group

Nagrody indywidualne:

Maja Grześkiewicz (Impact Euforia) ze Szczecina

Paulina Bończyk (Angel Dance ) z Zespołu Szkół w Mosinie

Tancerze ur. w roku 2001 i starsi

Taneczne formy kultury ulicznej

  1. Blackout Crew z Jastrzębia-Zdrój
  2. Puls z Wrześni
  3. Dance Force z Poznania

Wyróżnienie: Okey Juniors z Opalenicy

Inne formy taneczne

  1. Puls z Wrześni
  2. Venus z Poznania
  3. Flawless

Wyróżnienie: Paradoks Gang z Lubonia

Formy klasyczne

  1. Puenta z Leszna
  2. Impact Pasja ze Szczecina
  3. Pryzmat I z Kościana

Wyróżnienie: Bezuma Team Senior, Akademia Tańca Bezuma z Poznania

Grand Prix: Puenta z Leszna

Nagrody Grand Prix zostały ufundowane przez: Allior Bank, Tir Serwis oraz Idmar Group

Nagrody indywidualne:

Marta Jelińska  (Bezuma Team Senior, Akademia Tańca Bezuma) z Poznania

Adrian Szczepaniak (Street Beat) z Poznania

Marta Kaźmierczak (Puls) z Wrześni

Gloria Jańczyńska (Ewenement) ze Szczecina

 

 https://www.facebook.com/events/237640426681637/?active_tab=discussion

 

 

Galeria 

 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
 
   
 
  • Film  8 - Gmina Mosina bezpiecznie
  • Film 1- Zamieszkaj w Gminie Mosina
  • Film 2- Gmina Mosina turystycznie
  • Film 3- Gmina Mosina sportowo
  • Film 4 - Gmina Mosina kuturalnie
  • Film 5- Gmina Mosina edukacyjnie
  • Film 6 - Gmina Mosina ekologicznie
  • Film 7- Gmina Mosina inwestycyjnie
  • Film 9 - Gmina Mosina mobilnie
 
   
 
GCI Mosina Miejski Ośrodek Kultury Ośrodek Sportu i Rekreacji Biblioteka w Mosinie Straż Miejska
 
 
powrót na górę strony   mapa serisu
Urząd Miejski w Mosinie, Plac 20 Października 1, 62-050 Mosina, pow. poznański, woj. wielkopolskie
tel.: +48.(61) 8109-500, fax: +48.(61) 8109-558, email: um@mosina.pl, http://www.mosina.pl
NIP: 7773154370, Regon: 000 52 57 77
numer konta: GBS Mosina 26 9048 0007 0000 0215 2000 0002
projekt i hosting: INTERmedi@    |    zarządzane przez: CMS - SPI
Poprawny HTML 4.01 Transitional    Poprawny arkusz CSS    Poprawne kodowanie UTF-8
 
  Strona działa prawidłowo w przeglądarkach minimum MS Internet Explorer 8.0, Mozilla Firefox 3.0, Opera 10.0, Google Chrome 17  
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x