www.mosina.pl
PL
EN
DE
BIP
 
Znajdujesz się w: Strona główna / Kontakt

Kontakt

 
- kont1.jpg
 
Urząd Miejski w Mosinie
Pl. 20 Października 1
62-050 Mosina
Centrala (61) 8109-500
Tel. (61) 8109-550
Faks (61)8109-558
um@mosina.pl
www.mosina.pl 

 

Numer konta: GBS Mosina 26 9048 0007 0000 0215 2000 0002
NIP: 7773154370
 
Urząd Miejski w Mosinie zaprasza 
w poniedziałki  od godz. 9:00 do godz. 17:00
od wtorku do piątku od godz. 7:00 do godz. 15:00
 
Burmistrz Gminy i Zastępca Burmistrza przyjmują osoby zainteresowane,
w tym w sprawach skarg i wniosków:
w poniedziałki - od godz. 10.00 do godz. 17:15

Aby umówić się na spotkanie prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Interesanta

tel. 61 8 109 505

tel. 61 8 109 506

e-mail boi@mosina.pl

 - call_blue_white_124x52.png

 
 

 

REFERAT ORGANIZACYJNY

 

          Agnieszka Fajfer
          agnieszka.fajfer@mosina.pl

618109-556

          Justyna Rosić
          justyna.rosic@mosina.pl

618109-555

          Halina Kałmucka (Sekretariat)
         
um@mosina.pl

618109-550

          Magdalena Nowak (CENTRALA)
          magdalena.nowak@mosina.pl

618109-500

 

KOORDYNATOR DS. OBSŁUGI MEDIÓW

 

          Joanna Nowaczyk
          informator@mosina.pl

618109-553

 

URZĄD STANU CYWILNEGO

 

          Marzena Obst
          usc@mosina.pl

618109-560

          Alicja Sroka
          alicja.sroka@mosina.pl

618109-560

 

REFERAT SPRAW OBYWATELSKICH  I DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

 

          Ewa Kula
          ewa.kula@mosina.pl

618109-565

          Małgorzata Pietrzak-Doruch
          malgorzata.pietrzak-doruch@mosina.pl

618109-565

          Maria Górna

618109-566

          Barbara Lulka
          barbara.lulka@mosina.pl

618109-562

          Małgorzata Stańczak
          malgorzata.stanczak@mosina.pl

618109-563

 

REFERAT PLANOWANIA PRZESTRZENNEGO I BUDOWNICTWA

 

          Michalina Szeliga
          michalina.szeliga@mosina.pl

618109-571

          Arleta Kochanowicz
          arleta.kochanowicz@mosina.pl

618109-573

          Justyna Piosik
          justyna.piosik@mosina.pl

618109-570

          Michał Dudziak
          michal.dudziak@mosina.pl

618109-579

 

REFERAT GEODEZJI I NIERUCHOMOŚCI

 

          Piotr Sternal
          piotr.sternal@mosina.pl

618109-578

          Rozalia Skrzypczak
          rozalia.skrzypczak@mosina.pl

618109-574

          Anna Sobkowiak
          anna.sobkowiak@mosina.pl

618109-576

          Beata Tomczak – Taisner
          beata.tomczak@mosina.pl

618109-577

 

REFERAT OŚWIATY, PROMOCJI, KULTURY i SPORTU

 

          Anna Balcerek – Kałek
         
a.balcerek-kalek@mosina.pl

618109-580

          Marlena Chmielewska
          promocja@mosina.pl

618109-528

          Lidia Baraniak
          lidia.baraniak@mosina.pl

618109-581

          Anna Wojnowska
          anna.wojnowska@mosina.pl

618109-582

          Katarzyna Leszczyńska
          k.leszczynska@mosina.pl

618109-569

 

AUDYTOR WEWNĘTRZNY

 

          Justyna Kaczmarczyk
          audytor@mosina.pl

618109-504

 

BIURO OBSŁUGI PRAWNEJ

 

          Zygmunt Kmiecik
          radca.prawny@mosina.wokiss.pl

618109-568

 

REFERAT ZARZĄDZANIA BEZPIECZEŃSTWEM

PEŁNOMOCNIK DS. OCHRONY INFORMACJI NIEJAWNYCH

 

          Krzysztof Kaczmarek
          zb@mosina.pl

618109-503

 

BIURO OBSŁUGI INTERESANTA

 

          Danuta Wojciechowska
          boi@mosina.pl

618109-505

          Hanna Barcz
          boi@mosina.pl

618109-506

          Punkt Potwierdzania Profili Zaufanych (pok. 14)

618109-508

 

STRAŻ MIEJSKA

 

          Biuro
          straz.miejska@mosina.pl

850

          Andrzej Woźniak – Komendant
          komendant@mosina.pl

851

510-143-150

          Stacja łączności z obywatelem

852

          Centrum monitoringu

854

          Grażyna Cichocka

730-857-365

          Włodzimierz Głuchy

501-467-311

          Wojciech Kubiak

730-547-024

          Mirosław Przynoga

730-838-055

          Stefan Silski

730-037-352

          Sławomir Sobkowiak

730-860-599

          Mariusz Szczukocki

730-555-117

          Dariusz Żurawski

730-882-531

 

REFERAT FINASOWO-BUDŻETOWY

 

          Maria Borowiak – skarbnik
          skarbnik@mosina.pl

618109-510

          Agnieszka Chełminiak – z-ca skarbnika
          achelminiak@mosina.wokiss.pl

618109-511

          Zofia Michalak
          zofia.michalak@mosina.pl

618109-512

          Magdalena Batura
          mbatura@mosina.wokiss.pl

618109-512

          Żaneta Biała
          zolszewska@mosina.wokiss.pl

618109-513

          Katarzyna Marcinkowska
          katarzyna.marcinkowska@mosina.pl

618109-521

          Joanna Jarecka
          joanna.jarecka@mosina.pl

618109-514

          Monika Smelkowska-Kaczmarek
          monika.smelkowska@mosina.wokiss.pl

618109-515

          Iwona Dubert
          iwona.dubert@mosina.pl

618109-520

          Honorata Przybylska
          honorata.przybylska@mosina.pl

618109-517

          Renata Pawlikowska
          renata.pawlikowska@mosina.pl

618109-516

          Mirosława Walasiak
          miroslawa.walasiak@mosina.pl

618109-518

          Anna Sobkowiak

618109-519

          Ewelina Waligórska
          ewelina.waligorska@mosina.pl

618109-525

 

REFERAT OCHRONY ŚRODOWISKA, ROLNICTWA I LEŚNICTWA

 

          Dominika Grząślewicz – Gabler
         
dgabler@mosina.pl

618109-545

          Krystyna Panek
          ekologia@mosina.wokiss.pl

618109-546

          Katarzyna Ochocka-Kasprzyk
          katarzyna.ochocka@mosina.pl

618109-547

          Anita Ćwiklińska
          anita.cwiklinska@mosina.pl

618109-567

          Natalia Rynkowska
          natalia.rynkowska@mosina.pl

618109-564

 

ZESPÓŁ INFORMATYKÓW

ADMINISTRATOR BEZPIECZEŃSTWA INFORMACJI

 

          Bartosz Dmochowski
          admin@mosina.pl

618109-522

 

REFERAT INWESTYCJI I ROZWOJU GMINY

 

          Wojciech Górny
          inwestycjewg@mosina.pl

618109-530

          Agnieszka Grabarczyk
          inwestycje@mosina.pl

618109-531

          Maciej Ciesielski
          maciej.ciesielski@mosina.pl

618109-535

          Małgorzata Piotrowska
          malgorzata.piotrowska@mosina.pl

618109-532

          Hanna Woźnikiewicz
          hanna.woznikiewicz@mosina.pl

618109-536

 

BIURO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

 

          Magdalena Rembalska
          zamowienia.publiczne@mosina.pl

618109-538

          Agnieszka Kasprzyk
          agnieszka.kasprzyk@mosina.pl

618109-538

 

REFERAT MIENIA KOMUNALNEGO

 

          Joanna Pawlicka
          joanna.pawlicka@mosina.pl

618109-527

          Agata Wencel – Socha
          agata.socha@mosina.pl

618109-527

          Katarzyna Frydrychowicz
          katarzyna.frydrychowicz@mosina.pl

618109-529

          Leszek Najderek
          leszek.najderek@mosina.wokiss.pl

618109-534

          Klaudia Kołodziejczak
          klaudia.kolodziejczak@mosina.pl

618109-533

          Anna Pawlicka-Różańska
          anna.pawlicka-rozanska@mosina.pl

618109-526

 

BIURO RADY MIEJSKIEJ

 

          Przewodniczący Rady – Małgorzata Kaptur
          przewodniczacy.rady@mosina.pl

618109-541

          Piotr Sokołowski
          rada.miejska@mosina.pl

618109-542

          Monika Kujawska
          rada.miejska@mosina.pl

618109-540

 

BIURO ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI I FUNDUSZAMI EUROPEJSKIMI

 

          Katarzyna Lewandowska
          euro@mosina.pl

618109-537

          Agnieszka Gruszczyńska
          a.gruszczynska@mosina.pl

618109-539

          Magdalena Salewicz
          salewicz@mosina.pl

618109-539

 

GMINNE CENTRUM INFORMACJI

 

          Karolina Adamczyk-Pięta
              gci@mosina.pl

618192-746

          Agata Lubowicka
          alubowicka@mosina.pl

618109-557

          Beata Tomczak

          gci@mosina.pl 

618192-746

 


 

KONTAKT Z REDAKCJĄ SERWISU

Wydawca:
Urząd Miejski w Mosinie
Pl. 20 Października 1
62-050 Mosina
Centrala (61) 8109-500
Tel. (61) 8109-550
Faks (61)8109-558

Adres redakcji:
Urząd Miejski w Mosinie
Pl. 20 Października 1
62-050 Mosina
Centrala (61) 8109-500
Tel. (61) 8109-550
Faks (61)8109-558

e-mail:

promocja@mosina.pl

gci@mosina.pl

 
   
 
  • Film  8 - Gmina Mosina bezpiecznie
  • Film 1- Zamieszkaj w Gminie Mosina
  • Film 2- Gmina Mosina turystycznie
  • Film 3- Gmina Mosina sportowo
  • Film 4 - Gmina Mosina kuturalnie
  • Film 5- Gmina Mosina edukacyjnie
  • Film 6 - Gmina Mosina ekologicznie
  • Film 7- Gmina Mosina inwestycyjnie
  • Film 9 - Gmina Mosina mobilnie
 
   
 
GCI Mosina Miejski Ośrodek Kultury Ośrodek Sportu i Rekreacji Biblioteka w Mosinie Straż Miejska
 
 
powrót na górę strony   mapa serisu
Urząd Miejski w Mosinie, Plac 20 Października 1, 62-050 Mosina, pow. poznański, woj. wielkopolskie
tel.: +48.(61) 8109-500, fax: +48.(61) 8109-558, email: um@mosina.pl, http://www.mosina.pl
NIP: 7773154370, Regon: 000 52 57 77
numer konta: GBS Mosina 26 9048 0007 0000 0215 2000 0002
projekt i hosting: INTERmedi@    |    zarządzane przez: CMS - SPI
Poprawny HTML 4.01 Transitional    Poprawny arkusz CSS    Poprawne kodowanie UTF-8
 
  Strona działa prawidłowo w przeglądarkach minimum MS Internet Explorer 8.0, Mozilla Firefox 3.0, Opera 10.0, Google Chrome 17  
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x